no-img
نوین کد

دانلود پروژه پاورپوینت بتن جذب کننده کربن دی اکسید (جنگل بتنی) دانلود پروژه پاورپوینت جنگل بتن


نوین کد
مطالب ویژه

ادامه مطلب

دانلود پروژه پاورپوینت بتن جذب کننده کربن دی اکسید (جنگل بتنی)
zip
مارس 24, 2019

دانلود پروژه پاورپوینت بتن جذب کننده کربن دی اکسید (جنگل بتنی)


دانلود پروژه پاورپوینت بتن جذب کننده کربن دی اکسید (جنگل بتنی)

بتن جذب کننده کربن دی اکسید (جنگل بتنی)

بتن جذب کننده کربن دی اکسید (جنگل بتنی)

دی اکسید کربن یکی از گاز های مهم در چرخه حیات موجودات زنده مـی باشـد، بـا ایـن وجـود انتشار بیش از حد این گاز در محیط زیست که ناشی ا ز فعالیت های بشری است اثرات سوئی را بـر  محیط زیست گذاشته است. انتشار بیش ازحد دی اکسیدکربن با توجه به استفاده فراوان از سـوخت های فسیلی در دنیا باعث افزایش دمای کره زمین و عوارض ناشی از آن گشته است.

از این گذشته گاز دی اکسید کربن اثراتی را نیز بر بدن می گذارد، تحقیقات نـشان داده اسـت کـه قـرار گـرفتن طولانی مدت در معرض مقادیر متوسط و مشخصی از گاز دی اکسیدکربن می تواند اثرات سوئی بـر  سلامتی داشته باشد زیرا بر متابولیسم کلسیم- فسفر در بدن اثر گذاشته و باعث رسوب کلـسیم در بافت ها می گردد، همچنین مشخص شده است که دی اکسید کربن برای قلب نیز سمی مـی باشـد زیرا نیروی انقباضی را در قلب کاهش داده و این اثر با افزایش غلظت دی اکسیدکربن افـزایش مـی یابد. از این رو برای آن استانداردهایی تعریف شده است.

دی اکسیدکربن مدت زیادی است که بـه عنـوان یکـی از عوامـل مخـاطره در محـیط هـای کـاری  محسوب می شود. زیرا این گاز به میزان قابل توجهی از هوا سنگین تر است و مـی توانـد جـایگزین اکسیژن شود.

بتن که در انواع مختلف بتن آماده ، بتن سبک ، بتن پیش ساخته و غیره وجود دارد، از مصالح ساختمانی بسیار پرکاربرد است. از این رو بتن به موجب استفاده بالایی که دارا است، در نتیجه تاثیر زیادی نیز بر محیط زیست اطراف خود و همچنین اقلیم منطقه خواهد داشت.

هنگامی که صحبت از ساخت سازه ها به میان می آید، سازندگان و پیمانکاران می توانند از امتیاز انتخاب گستره وسیعی از مصالح بهره مند باشند . به طور کلی، تصمیم گیری در زمینه انتخاب مصالح بستگی به عوامل مختلف از جمله هزینه و عملکرد برای کاربردهای خاص دارد.

در سال های اخیر، بکارگیری بتن سبز در بسیاری از کشورها از جمله مالزی از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. این بتن نوآورانه می تواند با استفاده از مصالح ضایعاتی به عنوان یکی از اجزای آن تولید شود. همچنین بتن سبز می تواند با استفاده از فرآیندهای مختلف تولید که برای محیط زیست مضر نیست تولید گردد. معیار برای بتن سبز این است که مواد استفاده شده برای ساخت آن باید از “مصالح سبز” و یا پایدار به جای منابع غیر پایدار باشد. استفاده از مصالح بازیافتی و مواد زائد را می توان به عنوان منابع پایدار در نظر گرفت در صورتی که بتوانند هزینه ها و مصرف مواد خام را کاهش دهند و همچنین سطح دفن زباله را کم کنند

با توجه به علاقه رو به رشد در زمینه توسعه پایدار و مشوق های مختلف ارائه شده توسط دولت مالزی، دست اندرکاران کلیدی در صنعت ساخت و ساز بیش از گذشته به استفاده از مصالح پایدار و با حداقل اثرات زیست محیطی راغب شده اند.

نیکولاس ولاسپلوس و همکارانش در دانشگاه امپریال لندن مقاله ساخت این بتن را اراعه دادند. و آنها شرکتی ساختند که در آن سیمان با سیلیکات منیزیم ساخته میشود که باعث جذب بیشتر کربن دی اکسید در زمان گیرش سیمان میشود.

این بتن پس از طی مراحل قانونی و آزمایشهای مربوطه به بازار عرضه میگردد. اما در این مدت ما میتوانیم با استفاده از محلولهای کاهش دهنده میزان آب بتن و محلولهای حباب ساز در بتن به حفظ محیط زیست کمک کنیم. امروزه در آمریکا و کانادا ۱۰۰% بتنهای مصرفی اینگونه هستند.

و دیگر توضیحات ………….

در این فایل در مورد بتن جذب کننده کربن دی اکسید (جنگل بتنی) یه صورت کامل توضیح داده شده و کاملا برای ارائه مناسب میباشد.

 

مشخصات فایل:

فرمت فایل :پاورپوینت pptx

حجم فایل: 360 کیلوبایت

تعداد اسلاید :23

قابل ویرایش

دوستان برای استخراج فایل از حالت فشرده میبایست برنامه winrar رو نصب داشته باشید.

البته در مورد فاصله زمانی ارسال فایل بعد از خرید باید گفت: بعد از خرید موفق مستقیما به صفحه دانلود هدایت میشید و یه نسخه از همین لینک دانلود هم کمتر از 5 ثانیه به ایمیلی که معرفی کردید ارسال میشه .

در صورت بروز هر گونه مشکلی در حین خرید یا بعد از خرید با ما تماس بگیرید.

برای خرید و دانلود بر روی خرید آنلاین کلید کنید .موضوعات :
پاورپوینت , عمران

درباره نویسنده

نوین کد وب سایتی تخصصی در زمینه معماری و عمران پا به این عرصه نهاد.ما در سیاست کاری خود سعی کرده ایم بهترین قیمت و بهترین کیفیت را برای متفاوت بودن انتخاب کنیم . پیش از پیش لازم به ذکر است مفتخر و خرسندیم بتوانیم مطالبی ارزشمند و جدید ارائه دهیم تا در رشد , پیشرفت و برطرف کردن بخش کوچکی از نیاز های شما معماران و مهندسین و دانشجویان گرامی قدمی هر چند کوچک برداشته باشیم.

saeid 50 نوشته در نوین کد دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *