no-img
نوین کد

دانلود پروژه پاورپوینت پانل کامپوزیت آلومینیومی ( 64 اسلاید) % % نوین کد


نوین کد
مطالب ویژه

ادامه مطلب

دانلود پروژه پاورپوینت پانل کامپوزیت آلومینیومی ( 64 اسلاید)
zip
مارس 19, 2019

دانلود پروژه پاورپوینت پانل کامپوزیت آلومینیومی ( 64 اسلاید)


دانلود پروژه پاورپوینت پانل کامپوزیت آلومینیومی ( 64 اسلاید)

دانلود پروژه پاورپوینت پانل کامپوزیت آلومینیومی ( 64 اسلاید)

دانلود پروژه پاورپوینت پانل کامپوزیت آلومینیومی ( 64 اسلاید)

شکل جدید بناهای امروزی که متناسب با نیازهای بشرامروز است، تنها به دلیل طراحی متفاوت نیست بلکه شکل اجرا و نوع مصالح به کار رفته در بناها نیز در متفاوت بودن بناهای امروزی تاثیر بسیاری دارند.
بشر امروزوارد دوران جدیدی از زندگی خود شده است و به همین خاطر نیز نسبت به بسیاری از مسائل حساس تر از قبل عمل میکند. نگاه جدید انسان ها به حفظ محیط زیست وصرفه جویی درمصرف انرژی، خاصل این دیدگاه جدید است.
بدون مصالح،محصولی وجود نخواهد داشت.علاوه بر این مصالح درهر طرحی اصول عقلی راهم به خوبی احساسات به نمایش میگذارند ودربسیاری از تخصص های تکنیکی  فراهم کننده یک معنی برای الهام احساسات هستند.

 

عناوین :

مقدمه در موردکامپوزیت

آشنایی با کامپوزیت

مزایای کامپوزیت آلومینیوم

روش های نصب کامپوزیت آلومینیوم

انواع کامپوزیت آلومینیوم

خواص فنی و مكانیكی وجایگاه آلومینیوم كامپوزیت در میان سایر مصالح

تقسیم بندی محصول از حیث كاربرد 

انواع آلومینیوم كامپوزیت برحسب پوشش سطح ورق

تقسیم بندی از لحاظ تكنولوژی لایه میانی

فواید استفاده از ورق كامپوزیت آلومینیوم

نخستین پروژه های اجرا شده با پانل های کامپوزیت آلومینیومی

آیین نامه مربوط به کامپوزیت آلومینیومی

معایب کامپوزیت آلومینیومی

و در پایان نتیجه گیری

 

در کاربردهای مهندسی، اغلب به تلفیق خواص مواد نیاز است. به عنوان مثال در صنایع هوافضا، کاربردهای زیر آبی، حمل و نقل و امثال آنها، امکان استفاده از یک نوع ماده که همه خواص مورد نظر را فراهم نماید، وجود ندارد. به عنوان مثال در صنایع هوافضا به موادی نیاز است که ضمن داشتن استحکام بالا، سبک باشند، مقاومت سایشی خوبی داشته باشند از آنجا که نمی توان ماده های یافت که همه خواص مورد نظر را دارا باشد، باید به دنبال چارهای دیگر بود. کلید این مشکل، استفاده از کامپوزیتهاست. کامپوزیتها موادی چند جزئی هستند که خواص آنها در مجموع از هرکدام از اجزاء بهتر است.ضمن آنکه اجزای مختلف، کارایی یکدیگر را بهبود میبخشند. در کامپوزیتهای پلیمری حداقل دو جزء مشاهده میشود:

1-فاز تقویت کننده که درون ماتریس پخش شده است.

2-فاز ماتریس که فاز دیگر را در بر میگیرد و یک پلیمر گرماسخت یا گرمانرم میباشد که گاهی قبل از سخت شدن آنرا رزین می نامند.

خواص کامپوزیتها به عوامل مختلفی از قبیل نوع مواد تشکیل دهنده و ترکیب درصد آنها، شکل و آرایش تقویت کننده و اتصال دو جزء به یکدیگر بستگی دارد.از نظر فنی، کامپوزیتهای لیفی، مهمترین نوع کامپوزیتها می باشند که خود به دو دسته الیاف کوتاه و بلند تقسیم میشوند. الیاف میبایست استحکام کششی بسیار بالایی داشته، خواص لیف آن (در قطر کم) از خواص توده ماده بالاتر باشد. در واقع قسمت اعظم نیرو توسط الیاف تحمل میشود و ماتریس پلیمری در واقع ضمن حفاظت الیاف از صدمات فیزیکی و شیمیایی، کار انتقال نیرو به الیاف را انجام میدهد. ضمناَ ماتریس الیاف را به مانند یک چسب کنار هم نگه میدارد و البته گسترش ترک را محدود میکند. مدول ماتریس پلیمری باید از الیاف پایینتر باشد و اتصال قوی بین الیاف و ماتریس بوجود بیاورد. خواص کامپوزیت بستگی زیادی به خواص الیاف و پلیمر و نیز جهت و طول الیاف و کیفیت اتصال رزین و الیاف دارد. اگر الیاف از یک حدی که طول بحرانی نامیده میشود، کوتاهتر باشند، نمیتوانند حداکثر نقش تقویت کنندگی خود را ایفا نمایند.

´بحث درباره ویژگی های مواد دیرسوز همواره موضوع مهمی در صنعت به شمار می رود و این موضوع باتوجه به آتش سوزی های اخیر در ساختمان هایی با پوشش پانل کامپوزیت آلومینیومی، مانند برج های النصر در سال 2007 در قطر (محصولی از شرکت Alutile) و ساختمان های تجاری در بخارست در سال 2009 (محصولی از شرکت Exalco-Bond) بیشتر مورد توجه قرار گرفت. اشتعال پذیری در نماهای ساختمان همیشه مهم ترین عنصر ارزیابی می شود و استفاده از پوشش های نامناسب در نماي ساختمان هنگام بروز آتش سوزی برای ساکنان ساختمان مشکل آفرین خواهد شد.

´باید به این نکته اشاره کرد که مصالح دیرسوز برای کاهش اشتعال پذیری یا به تأخیر انداختن گسترش شعله آتش به کار می روند و در برابر آتش مقاوم نیستند؛ چراکه تاکنون هیچ ماده ای در پانل های کامپوزیت شناخته نشده است که در برابر آتش از مقاومت بالایی برخوردار باشد. آیین نامه پیشگیری از آتش سوزی در کشورها به شکل متفاوتی اعمال می شود و با توجه به نوع ساختمان، بلندی آن و نوع مصالح به کاررفته، متغیر است و این تغییر در میزان توانایی مصالح در برابر آتش سوزی نیز مشاهده می شود؛ برای مثال، در آلمان و امارات متحده تعریف بلندی ساختمان و مدت زمان توانایی مصالح در برابر آتش کاملاً متفاوت است و این تغییرات باعث می شود پوشش نماهای ساختمانی بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرند؛ مثلاً، در امارات که یکی از خصوصیاتش وجود ساختمان های بلندمرتبه در نقاط مختلف است، این ساختمان ها در فاصله نسبتاً زیادی نسبت به یکدیگر قرار می گیرند و این موضوع باعث می شود آنچه هنگام بروز آتش سوزی پیش از هر موضوع دیگری مورد توجه قرار گیرد، پیشگیری از شعله های آتش به داخل ساختمان بلند باشد. در چنین شرایطی، نماها و پوشش آن ها بسیار حائز اهمیت هستند، اما نباید حائل های میان طبقات را فراموش کرد، چراکه آتش می تواند به راحتی از فضای پشت پوشش ساختمانی به داخل ساختمان سرایت کند. درباره پانل های کامپوزیت آلومینیومی باید گفت که قوانین خاصی برای آن ها در نظر گرفته نشده است و هنوز هم برخلاف مصالح سنتی تری چون آجر، بلوک سبک یا سرامیک ماده جدیدی قلمداد می شوند.

و دیگر توضیحات …………………

در این فایل در مورد پانل کامپوزیت آلومینیوم یه صورت کامل توضیح داده شده و کاملا برای ارائه مناسب میباشد.

مشخصات فایل:

فرمت فایل ها:pptx

حجم فایل: 2.66 مگابایت

تعداد اسلاید :64

قابل ویرایش

دوستان برای استخراج فایل از حالت فشرده میبایست برنامه winrar رو نصب داشته باشید.

البته در مورد فاصله زمانی ارسال فایل بعد از خرید باید گفت:

بعد از خرید موفق مستقیما به صفحه دانلود هدایت میشید و یه نسخه از همین لینک دانلود هم کمتر از 5 ثانیه به ایمیلی که معرفی کردید ارسال میشه .

در صورت بروز هر  گونه مشکلی در حین خرید یا بعد از خرید با ما تماس بگیرید.

 

برای خرید و دانلود بر روی خرید آنلاین کلید کنید

 

 موضوعات :
عمران
برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

نوین کد وب سایتی تخصصی در زمینه معماری و عمران پا به این عرصه نهاد.ما در سیاست کاری خود سعی کرده ایم بهترین قیمت و بهترین کیفیت را برای متفاوت بودن انتخاب کنیم . پیش از پیش لازم به ذکر است مفتخر و خرسندیم بتوانیم مطالبی ارزشمند و جدید ارائه دهیم تا در رشد , پیشرفت و برطرف کردن بخش کوچکی از نیاز های شما معماران و مهندسین و دانشجویان گرامی قدمی هر چند کوچک برداشته باشیم.

saeid 50 نوشته در نوین کد دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *