پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماری ارشددانلود پایان نامه معماری داخلیدانلود پایان نامه معماری رایگاندانلود پایان نامه معماری کارشناسیدانلود پایان نامه معماری کارشناسی ارشددانلود رساله معماریدانلود رساله معماری کارشناسیرساله معماری رایگانرساله معماری کارشناسی

دانلود رساله مرکز رشد کودکان بی سرپرست+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دانلود رساله مرکز رشد کودکان بی سرپرست+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :H 1

چکیده:

دانلود رساله مرکز رشد کودکان بی سرپرست

بی سرپرستی مشکلی اجتماعی است که به دلایل فقر، جنگ، فساد و فحشا، اعتیاد و…در سرتاسر دنیا رو به رشد است. کودکان بی سرپرست نه تنها از داشتن پدر و مادر و کانون گرم خانواده محروم می باشند، بلکه جامعه پذیرای آنها نیست و به چشم سربار به آن ها نگریسته است. می بایست شرایط زیست آن ها به گونه ای فراهم شود که خلاء نداشتن خانواده برایشان جبران شود. درنتیجه تلاش های فراوانی در جهت بهبود شرایط زندگی این کودکان و ارتقای سطح سلامت جسمی و روانی ایشان صورت گرفته است.

در ادامه با سایت نوین کد همراه باشید تا پایان نامه مرکز رشد کودکان بی سرپرست تقدیم شما عزیزان گردد.

دانلود رساله معماری

در میان این اقدامات و تلاش ها استقرار این کودکان در محیط هایی شبه خانواده از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و باید در اولویت های اول در سیاست های ساماندهی این کودکان در نظر گرفته شود. کودکان بی سرپرست به دلایل متعدد از حمایت و نگهداری خانواده محروم اند و امکان زندگی در محیط خانواده را ندارند عدم رفع نیاز های جسمی و روانی کودکان مشکﻼت جدی بر خود فرد و جامعه تحمیل خواهد کرد. این کودکان در مراکز شبانه روزی، خوابگاه، پرورشگاه، مهدکودک و شیرخوارگاه ها نگهداری می شوند. ‌و زمانی‌ پا ‌‌‌‌به‌ عرصه جامعه میگذارند که مفهموم جدای از جامعه بودن، در ذهن آن ها شکل گرفته است.

دانلود رساله مرکز رشد کودکان بی سرپرست

 کودکان بی سرپرست، به ناچار راهی مجموعه هایی می شوند که به صورت ایزوله و جدای از جامعه است. در ایران دو رویکرد غالب برای مراقبت پرورشگاهی وجود دارد: مراقبت و پرورش در خانواده و مراقبت و پرورش در خانه ها (مراکز) شبانه روزی دولتی و غیردولتی (به نقل از بهزیستی). در شرایط کنونی که ساخت خانه های کودکان بی سرپرست و بدسرپرست (خانه ی کودک و نوجوان) در ایران بنا به ضرورت های اجتماعی و فرهنگی روند صعودی پیدا کرده، این مسئله مطرح می شود که چگونه میتوان برخی مبانی روانشناسی محیطی در ارتباط با نیازها و آسیب های کودکان بی سرپرست و بدسرپرست را در پروسه طراحی معماری وارد کرد تا بتوان از طریق معماری بهتر به روند بهبود شخصیت و رشد این کودکان کمک کرد و شرایط زندگی سالم تری را برای ایشان فراهم آورد. پرورشگاه خانه کودک است که در طراحی آن هم سکونت مطرح می شود و هم آموزش، که در سکونت، احساس تعلق کودک به محیطی که در آن زندگی می کند مطرح می شود و در آموزش مساله ارتقاء یادگیری کودک اهمیت زیادی دارد، ذهن کوچک کودک که همواره نیاز به یک پناه را احساس می کند لذا بودن در محیطی که با احساس تشویش، نگرانی و اضطراب همراه باشد و معنی محیط ساخته شده برای کودکان قابل درک نباشد از مشکلاتی است که کودکان بی سرپرست از آن رنج می برند.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود رساله مرکز رشد کودکان بی سرپرست+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:178
  • حجم فایل:22مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
  • نکات مهم:1- تمامی رساهای موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.4- ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.

قیمت قبلی: 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود رساله معماری مرکز رشد کودکان بی سرپرست+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله مرکز رشد کودکان بی سرپرست+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله مرکز رشد کودکان بی سرپرست+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.